Technika - ROYAL DECO

Przejdź do treści

Menu główne:

     

          Każdy witraż wykonujemy ręcznie innowacyjną metodą, która pozwala na uzyskanie estetycznego
i trwałego wyrobu w przystępnej cenie. Alternatywą dla łączenia kawałków szkła jest  samoprzylepna taśma ołowiana, naklejana bezpośrednio na taflę szkła. Stosujemy taśmy najwyższej jakości firmy Decra Led, składające się min. z 99% czystego ołowiu. Dzięki temu są one plastyczne i łatwo poddają się obróbce.
Siłę przyczepności i trwałość wzoru zapewnia spód taśmy, wykonany z kilku warstw akrylu. Dla wzmocnienia
efektu tradycyjnego witraża, taśmę naklejamy dwustronnie.
     W naszej ofercie proponujemy duży wybór kolorów taśm ołowianych. Gwarantujemy ich wytrzymałość, odporność na wpływ czynników zewnętrznych i zmiany klimatu (wilgoć i różnica temperatur). Dzięki temu
z powodzeniem mogą być stosowane na oknach i elementach zewnętrznych.
     Dopełnieniem zdobienia taśmą ołowianą jest ręczne malowanie szkła lub wyklejanie kolorowymi foliami. Stosowane przez nas folie witrażowe Decra Glow są wykonane z najwyższej jakości poliestru, zabezpieczonego kilkoma warstwami filtrów UV, które chronią kolor przed blaknięciem. Folie są odporne na działanie promieni słonecznych, wilgoci, ekstremalne temperatury, nie kurczą się.
     Bardzo ciekawy efekt dekoracyjny daje zastosowanie fazowanych elementów szklanych Decra Bevels, które nakleja się na pojedyncze tafle szkła za pomocą kleju utwardzanego promieniami UV. Są one dostępne
w różnych rozmiarach i kształtach.       
     Poprzez łączenie wielu elementów możemy uzyskać piękne kompozycje, proste lub bardziej skomplikowane w zależności od życzeń i gustu klienta. Bevele wspaniale prezentują się w połączeniu z taśmą ołowianą oraz kolorowymi foliami. Światło przebijające się przez szklane elementy daje efekt malowniczych, tęczowych obrazów.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego