O nas

Pasja połączona z doświadczeniem

Royal Deco to efekt realizowanej przez wiele lat pasji, związanej z szeroko rozumianą działalnością artystyczną. Już od ponad dziesięciu lat z największą dokładnością spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Zależnie od gustu i oczekiwań, nasze dekoracje na szkle mogą być zaprojektowane w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Zawsze stawiamy na jakość i profesjonalne wykonanie.

Malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, - to typowe przykłady naszej działalności. Fascynacja witrażem sprawiła, że skoncentrowaliśmy się na technice overlay. Wraz ze zmieniającą się modą i trendami poszerzyliśmy naszą ofertę między innymi o grafiki na szkle oraz lustra zdobione. Poza szklanymi dekoracjami zajmujemy się także innymi dziedzinami sztuki między innymi malarstwem i tynkami dekoracyjnymi.

Nasza praca polega na tworzeniu szklanych dzieł sztuki. Każdy Klient może liczyć na fachowe, indywidualne doradztwo plastyka, który pomoże dobrać kolorystykę i wzór odpowiednio do charakteru wnętrza.

Nie czekaj – przekonaj się, że warto nam zaufać!
Oferta

Oferta artystycznego zdobienia i malowania szkła skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm. Zwłaszcza tych, których działalność jest związana z produkcją: mebli kuchennych, pokojowych, drzwi i okien (drewnianych oraz PCV). Zapraszamy do współpracy projektantów i handlowców. Na życzenie podejmiemy się każdego indywidualnego projektu.

Realizacje

Techniki zdobienia

Tradycyjne i nowoczesne

Dziesiątki realizacji

Dla klientów indywidualnych i firm

Solidne materiały

Poddane starannej selekcji

Wszystkie nasze wyroby są efektem ręcznej pracy i powstają z najwyższej jakości materiałów. Wizytówką naszej firmy jest dokładność wykonywanych usług, zdobyta przez wieloletnie doświadczenie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku i śledzenia naszej działalności na Instagramie.

Kontakt
YouTube